
Współpracę z Zuzą zacząłem na początku roku 2022. Zgłosiłem
się do niej z bólami brzucha oraz potencjalnymi objawami IBS. Od początku było
widać, że ma bardzo dobre podejście, które jest indywidualne oraz bardzo
szczegółowo dobrane pod daną osobę.
Kontakt z nią jest natychmiastowy oraz bardzo koleżeński co
z pewnością, niektórym osobom brakuje podczas wizyty u dietetyka. Stworzony
przez nią jadłospis jest prosty, smaczny a co najważniejsze zmieści się w
budżecie każdej osoby. Sporządzenie dań na cały dzień nie zajmuje dużo czasu
oraz pozwala udoskonalić swoje umiejętności kulinarne!
Niestety była to krótka współpraca, ale od początku była
bardzo efektywna i bardzo szybko odnotowałem poprawę! Z całego serca mogę
polecić Zuzę. Dzięki niej mogłem wrócić do stałych treningów oraz nie obawiam
się już tego, że jakiekolwiek jedzenie mi zaszkodzi.